niedziela, 25 listopada 2012

BOMBKA - MEDALION

Brałam dzisiaj udział w warsztatach organizowanych przez  Ewę z bloga Nicnierobienie twórcze tworzenie  Tematem zajęć była bombka - medalion z reliefem. W zajęciach uczestniczyły jeszcze przemiłe dziewczyny: Dominika, Anna i Hanna. Nad całością techniczną czuwała Ewa, której rady i wskazówki  chłonęłyśmy niczym gąbki. Miałyśmy okazję podziwiać jej mistrzowskie pociągnięcia konturówką i pędzelkiem. Wiadomo, że praca artystyczna bardzo męczy, dlatego co róż  pokrzepiałyśmy się herbatką, kawą, był nawet pyszny tort!!! Bardzo dziękuję Ewie i dziewczynom za mile spędzony czas :)) Cieszę się , że miałam możliwość zgłębiania tajników dość trudnej jak dla mnie sztuki reliefów.  Oto, jeszcze lepkie i pachnące lakierem efekty naszej pracy :)))


Reliefy jeszcze bez patyny


Moja "ptasia" bombka -  medalion


Pozdrawiam i do następnego razu :))

9 komentarzy:

 1. cudne bombki...zazdroszcze takich spotkan...

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja! Też bym chciała umieć zrobić takie bombki...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie bombki pozostaje mi jedynie podziwac u kogoś bo w tej dziedzinie jestem totalna noga.Więc rozsiadam się wygodnie w fotelu i podziwiam Twoje dzieła.
  Dziękuję za odwiedzinki i pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny, dziękuję Wam za tyle miłych słów. Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak miło zobaczyć swoją pracę na szerokim forum.Pozdrawiam serdecznie koleżankę! Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Aniu :)Ale nam się trafiło he,he.... bo zazwyczaj kolejność poznania się w tym blogowym świecie jest odwrotna tzn.najpierw wirtualnie, a potem w realu. Pozdrawiam serdecznie :))

   Usuń