sobota, 16 lutego 2013

Blogowa Przyjaźń - wyróżnienie

Witam Wszystkich :)
Zastrzegłam, że nie przyjmuję wyróżnień, ale złamała mnie Madzia, która przyznała mi specjalne wyróżnienie za Blogową Przyjaźń, które miło jest mi przyjąć. Madziu, bardzo dziękuję :)


Po 4 miesiącach mojego blogowania mogę powiedzieć, że zaistnienie w tym wirtualnym świecie, to była słuszna decyzja, chociaż na początku było wiele różnych obaw i znaków zapytania. Dzięki Waszym miłym komentarzom, wielu ciepłym słowom, które nie tracą na swojej mocy i ciągle działają inspirująco, motywująco i pokrzepiająco nabieram pewności i mogę dalej działać twórczo i dzielić się z Wami moimi "wytworami". Wasza obecność każdego dnia dodaje radości i wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Nie raz dałyście przykład, że blogowa przyjaźń istnieje naprawdę i dziękuję Wam za to z całego serca :))) !!!
Wszystkie zasługujecie na takie wyróżnienie, dlatego nie będę wybierała blogów, bo to byłoby trudne :)

Ode mnie dla Was, szkoda tylko, że nie mogę Wam przesłać  zapachu tych hiacyntów :))Serdecznie witam i pozdrawiam Annę, która dołączyła do Obserwatorów!
Miłego sobotniego wieczoru i udanej niedzieli, tymczasem :)

9 komentarzy:

 1. Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że udało mi się Ciebie "złamać":) Ogromnie Ci dziękuję, że przyjęłaś wyróżnienie! To dla mnie ważne, bo towarzyszysz mi od moich blogowych początków, zawsze zostawiasz dobre słowo i mam nadzieję, że tak zostanie:)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Piękne wyróżnienie.
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!!!! Zasłużyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! To piękne wyróżnienie.:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!
  Kwiatki śliczne, mój jeszcze nie zakwitł :)

  OdpowiedzUsuń