niedziela, 10 marca 2013

Szydełkomania

Na wstępie bardzo dziękuję za wiele miłych i motywujących mnie do dalszego art - działania komentarzy dotyczących pisanek, miło mi, że się podobają. Tak mnie na nie "wzięło", że będzie jeszcze jedno  jajeczne wejście, ale zapewniam, że to już koniec z pisankami !!!

Ostatnio na blogach sporo piszecie i pokazujecie swoich szydełkowych prac. Dziergadełka te podobały mi się od zawsze :) "Chodzi za mną szydełko" już od dawna i może kiedyś się na nie skuszę. Miałam bardzo długą przerwę i praktycznie nie pamiętam jak się nim "macha". W tym celu właśnie, zakupiłam  gazetkę z kursikiem na szydełko!! Zawiera dużo pomocniczych  zdjęć, wzory, jak czytać schematy, koronki itp. Pierwszy raz spotkałam się tu z opisem szydełkowania dla osób LEWORĘCZNYCH. Piszę o tej gazetce, bo może którąś z Was ona zainteresuje, a ja na razie swoją odkładam na później......

 


Pozdrawiam serdecznie :)

8 komentarzy:

 1. Nom, na naukę nigdy za późno, sama do szydła wróciłam niedawno od jakiś 15 bodajże lat tegoż w ręku nie miałam. A teraz mamy tak technikę rozwiniętą, internet że niewiele trzeba aby się czegoś nowego nauczyć. Więc powodzenia i zobaczymy mam nadzieje niedługo twoje pierwsze poczynania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecałam sobie, że po szydełko sięgnę jak pokończę rozpoczęte hafciki. Tak, że to trochę potrwa :))

   Usuń
 2. Bardzo mnie zainteresowało i pobiegam w poszukiwaniu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że gazetka bardzo przydatne, wprawdzie robię szydełkiem ale wiedzy teoretycznej nigdy dość. Sprawdzę jutro może i u nas jest to czasopismo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, co to będzie, jak jednak po nią sięgniesz? :))
  Pisanki z poprzedniego postu cudne, może jeszcze przed świętami zdążę popróbować...
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)jeszcze masz trochę czasu, zatem próbuj :))

   Usuń
 5. Zaciekawiła mnie ta gazeta poszukam jej,tez dawno nie szydełkowałam.
  Może czas przypomnieć sobie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń