piątek, 28 lutego 2014

Niewiele już zostało...........

do zakończenia pracy, bo bardzo przyjemnie haftuje się to pisankowe drzewo :))


W ogrodzie coraz więcej wiosny. Z zimowego snu budzą się nie tylko kwiaty i drzewa ale również pracowite pszczółki :))Krokusowe akrobacje zwinnej pszczółki, uchwycone w południowym słońcu :))

Ciągle jeszcze oddajecie swoje głosy na moją fotkę w konkursie Coricamo, serdecznie Wam dziękuję :)))
Pozdrawiam i do następnego razu - BiBi :))

poniedziałek, 24 lutego 2014

ONE DIRECTION......


poproszono mnie, abym wyhaftowałam takie coś :))..... na urodziny dla nastolatki Oli, fanki zespołu  One Direction. Musiałam trochę pokombinować, bo nie miałam żadnego schematy, tylko zdjęcie. Chyba się udało, bo hafcik bardzo się spodobał. Olu wszystkiego dobrego z okazji Urodzin!!! :)))


czerwona aida 18, Mulina Blanc DMC


To zdjęcie..... przeszło do 2 etapu konkursu Coricamo, szczegóły tutaj Jeśli  Wam się podoba , można na nie głosować, przez polubienie na facebooku  TUTAJ . Jeśli ktoś odda na nie głos, będzie mi miło i z góry dziękuje :)) Zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć konkursowych, naprawdę warto!

Pozdrawiam wiosennie - BiBi

środa, 19 lutego 2014

Wiosenne kolory........

........na ostatnio poczynionym chusteczniku z motywem fiołków.
Madzia z bloga - Nitki Ariadny, bierze udział w konkursie Coricamo, a ponieważ doskonale wie, że nie rozstaję się z aparatem foto zachęciła mnie do udziału w tej zabawie, która polega na zgłoszeniu swoich zdjęć, szczegóły znajdziecie tutaj  Zwycięskie zdjęcie będzie "przerobione" na wzór do haftu.  Oto moje zdjęcia, które zgłosiłam do konkursu :)


Pozdrawiam i do następnego spotkania :)

poniedziałek, 17 lutego 2014

Koty świętuja.......

....czy wiecie, że dzisiaj mamy święto KOTA :)) Z tej okazji przesyłam głaski dla wszystkich kociaków!Do ogrodu puka WIOSNA! Pierwsze krokusy i  przebiśniegi :)) Hiacynty, bratki, tulipany też nie próżnują i "wyciągają" się do słońca. Obudziła się też magnolia :)

W lesie ostatnie resztki śniegu, ale czy na pewno? Synoptycy zapowiadają powrót zimy :( 
Psu bez względu na pogodę leśne spacery zawsze sprawiają wiele przyjemności:)

Serdecznie witam nowych Obserwatorów i zapraszam na dłużej :)
Pozdrawiam w ten słoneczny, pięknie zapowiadający się dzień :)

czwartek, 13 lutego 2014

Zostań moją Walentynką........

..........następna "serduszkowa" praca, a dokładnie walentynkowa kartka. Znowu w kolorze blue, bo ostatnio tak mi jakoś niebiesko.....  w głowie i na tamborku:))

aida 18, mulina DMC, kompozycja własna :))Życzę Wam miłego dnia Św. Walentego!! Dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim wpisem :)
Pozdrawiam BiBi

poniedziałek, 10 lutego 2014

W kolorze blue......

...........bo  nie pasowała mi czerwień do tego haftu i jego oprawy :)) Jak czas pozwoli, to pewnie jeszcze się skuszę  na serduszko w kolorze typowo walentynkowym :))


Lniana aida 18, mulina DMC
Pozdrawiam i życzę Wszystkim dalej tak pięknej, wiosennej  pogody jaką mamy ostatnio :)

czwartek, 6 lutego 2014

Wprawka........

......w deku przed pisankami,........nie, nie, to moje początki w tej tech.,dawna praca, której nie miałam okazji pokazać:)) Pisanki zacznę  jak skompletuję wszystkie materiały :)

Na tamborku już wielkanocnie! Drzewo w kształcie pisanki, wzorek z "mojej" listy! Okazało się, że znalazł się on w tegorocznej zabawie salowej. Nie biorę w niej udziału, ponieważ obiecałam sobie, że nie zapiszę się do żadnej, dopóki nie wykończę zaległych prac! Pisankę haftuję we własnym tempie :)


Pozdrawiam i życzę udanego weekendu, który zbliża się wielkimi krokami :))