wtorek, 3 października 2017

Rzutem na taśmę.............

......... w ostatnim dniu wystawy w Łódzkim Muzeum Włókiennictwa udało mi się zobaczyć prace - Złota Igła 2017. Osoby, zainteresowane tym tematem z pewnością czytały wyczerpujące sprawozdania na różnych hafciarskich blogach. Szkoda, że roku na rok zmniejsza się ilość uczestników/haftów i w dalszym ciągu razi brak staranności przy "oprawie" wystawianych prac. Ogólnie wystawa warta była obejrzenia i pozostało mi czekać na następne:)) Trudno było zrobić dobre zdjęcia nie ze względu na tłumy zainteresowanych, bo było kompletnie pusto tylko wszechobecne odbicia światła dziennego i sztucznego co widać  poniżej :))

wyróżnienie - Owoce i kasztan - B.Bicz

III nagroda - Bojarysza - E.Filipowicz

II nagroda - Dziewuszka - K.Łazacz

II nagroda- Amarylisy w szklanym wazonie - K.Krzos

nagroda specjalna sponsorów Ariadna S.A - Stambuł - B.Baran

Złota Igła 2017 - Kalejdoskop - H.Miernik

 Katedra Westminster - B.Skoczkowska


Pozdrawiam jesiennie - BiBi

8 komentarzy:

 1. piekne hafty i Twoje sliczne ! gratuluje wyróżnienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku nie wysyłałam pracy na wystawę:) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jak ja Ci zazdroszczę możliwości zwiedzenia takiej wystawy:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy blog.I widzę, że dużo nas łączy. Kocham koty,region łowicki i krowy...z ktorymi jestem związana zawodowo.Mieszkamy w środku Polski.
  Pozdrawiam Jola

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez miło wspominam tę wystawę. Odnoszę jednak wrażenie, że organizatorzy nie mieli pomysłu jak wystawić te prace, a przecież są tak piękne. ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Prezentowane prace robią wrażenie i trochę żal kiedy sam organizator nie potrafi ich docenić. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypadkiem trafiłam na wystawę i każda z nas zachwyca się swoimi ulubieńcami.Nie będę ukrywać,ze na mnie zrobiły wrażenie miechunki i "prześladują" mnie.Piękne są tez wystawy wrocławskiego koła hafciarek w EMPiK.Są tematyczne np.kwiaty,anioły itp.jest czym się zachwycać.Szkoda tylko,że są raz w roku,sporadycznie 2x.Pozdrawiam P.S.Na Twój blog trafiłam przez przypadek czytając o odsieczy blogowej.Masz wyjątkowo estetyczny,uporządkowany,pełen kwiatów i nie tylko.

  OdpowiedzUsuń