czwartek, 23 listopada 2017

Światłem malowane..........

....... ostatnie już, tak piękne jesienne kadry z ogrodu i lasu. Jesień odchodzi. Z nastaniem pierwszych chłodów, z głębokich  szaf powyciągałam już cieplejsze okrycia, szale, a nawet nakrycia głowy. 

Przed nami jedne z najpiękniejszych dni w roku - Boże Narodzenie:)  Prawdę mówiąc "MAGIA" już działa, bo trudno się oprzeć blaskowi bijącemu ze sklepowych witryn i półek, tyle śliczności i wszystkie chciałoby się mieć:))  Od zawsze jednak w  pierwszej kolejności robię porządki, a później tylko przyjemność i radość tworzenia. W moim domu pierwsze świąteczne dekoracje pojawiają się na początku grudnia. Teraz jest najlepszy moment, można spokojnie pomyśleć o kolorach i aranżacjach które umilą nam świąteczny czas.

Owocnych przemyśleń w tym temacie życzy Wam - BiBi

7 komentarzy:

 1. Masz rację - teraz jest najlepszy czas, by pomyśleć o dekoracjach świątecznych. Można już ich poszukać, powyciągać z zakamarków i zastanowić się, co przerobić, co dokupić ? Piękna jesień na Twoich zdjęciach :)) Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia jesieni przepiękne, kociak cudowny. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jesień u Ciebie. Piękne fotki.

  OdpowiedzUsuń
 4. beautiful autumn at your place. beautiful photos.

  หนังดราม่า

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesień mieliśmy piękną, szkoda że przez ostatnie lata zima się nie chce popisać :( brak śniegu troszkę psuję tą magię.

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję , wesołego po świętach Szczęśliwego Nowego Roku

  สมัคร D2BET
  register

  OdpowiedzUsuń