czwartek, 10 października 2013

Sal wiosenny jesienią i Beskidy.

Witam Was :) 
Dzisiaj kolejna odsłona w salu wiosennym z Diana Art.Oto moje postępy w krzyżykowaniu:Czas na krótką relację z pobyt w Beskidach, który był bardzo udany! Błękitne niebo, słońce, a wokół złota polska jesień w pełnej krasie, było cudnie :)  Wisła, Ustroń-Jaszowiec, Równica ( 885 m n.p.m.), to tam spędziliśmy najwięcej czasu.W drodze powrotnej do domu zaliczyliśmy Górę Żar (761 m n.p.m.).  Popijając kawę,  podziwialiśmy panoramę i obserwowaliśmy zmagających się z wiatrem i startujących z jej szczytu lotniarzy. Moc wrażeń i miło spędzony czas z zielonogórzanami (G.i J.) moimi  podczytywaczami, od lat stałymi bywalcami DW. Nauczyciel w Jaszowcu!! Uściski serdeczne dla Was i drapanki dla kanapowca Zenka:))

ze szczytu RównicyŹródło Wisły: zlewnia Białej i Czarnej Wisełki oraz Malinki położona na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego i jego otuliny. skocznia im.A.Małysza w Wiśle Malince


ze szczytu Góry Żar

lotniarz w akcji

Pozdrawiam i do następnego spotkania :)

15 komentarzy:

 1. Śliczne postępy w Salu:)
  a beskidzkie widoki przecudne!!!!!:) piękna złota jesień:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne te Beskidy w Twoim obiektywie :)
  A hafcik pięknie idzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjne zdjęcia aż zazdrość serce ściska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem tylko jedno: ech...
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne widoczki Ty to masz szczęście :))

  OdpowiedzUsuń
 6. coraz bliżej koniec do wiosny bedzie gotowy, a widoki piękne

  OdpowiedzUsuń
 7. Ptaszek na łopacie i różyczki najbardziej w tym hafciku mnie zachwycają :) A zdjęcia cudne! W sobotę też jadę do Wisły ;) O aparacie nie zapomnę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny hafcik i przepiękne zdjęcia Beskidów! Byłam w nich dwa lata temu, chętnie bym tam wróciła! Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowo u mnie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne widoki i hafcik również.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie jeszcze tam nie byłam.

  OdpowiedzUsuń