niedziela, 6 września 2015

Letnie podróże cz.2

Letnie upały już za nami, a dzisiejszy wiatr i deszcz przypomina o nadchodzącej jesieni. Na przekór temu co za oknem zapraszam Was do największego tropikalnego parku w Europie, który mieści się w największej samonośnej hali świata o pow. 66 000 m. kwadratowych ( pow. 9 boisk piłkarskich) - Tropical Island. 
Piękna piaszczysta plaża ma 200 m długości i największy w Europie las tropikalny (rośnie tu 50 000 roślin ponad 600 różnych gatunków).Znajdziecie tutaj największą w Europie strefę saun, a także  hotele i wioskę tropikalną składającą się z oryginalnych budynków których elementy zostały sprowadzone z Bali, Borneo, Tajlandii i Samoa. Ruch i dobrą zabawę gwarantują , najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna, lot balonem i kraina zabaw dla dzieci w różnym wieku. Krótko mówiąc, nikt tutaj się nie nudzi :)) Długo mogłabym tak wymieniać wszystkie atrakcje, wierzcie mi jest ich bardzo dużo. Wyprawę wspominam bardzo miło,  chociaż prawdę mówiąc nie przepadam za takim klimatem.Pozdrawiam Was serdecznie - BiBi

7 komentarzy:

 1. Byłam tam z rodzinką pewnej zimy - jak dla mnie -zdecydowanie za gorąco, natomiast dzieci były zachwycone i nie narzekały na nic.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, niby tam pięknie, ale ja się dusiłam z gorąca i nie chciałabym tam wrócić. Paradoksalnie brakowało mi przestrzeni.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym się chętnie tam wybrała. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie odtworzony krajobraz tropików, i ta roślinność. Chętnie bym się tam wybrała.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie od dwóch dni jest tak zimno,że chętnie bym się tam wybrała.Miłego dnia i słoneczka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe miejsce :) Przy tej pogodnie bardzo mi zimno, więc chętnie rozbiłabym tam namiot i przeczekała do wiosny ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hi, hi też z wielką chęcią przeczekałabym tam do wiosny:)
  Wspaniałe miejsce! Nigdy nie byłam, ale moi znajomi tam bawili i byli bardzo zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń